Specjalista ds. sprzedaży

Firma Media Mine Sp. z o.o., właściciel marki transmisjelive, zajmuje się produkcją telewizyjną i realizacją transmisji internetowych. Klientami firmy są agencje eventowe, stacje telewizyjne, związki i federacje sportowe oraz organizatorzy wydarzeń, takich jak konferencje czy szkolenia. Obecnie firma poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • aktywnie pozyskiwanie klientów oraz sprzedaż usług firmy
  • przygotowywanie ofert oraz prezentacji
  • umawianie i prowadzenie spotkań w celu prezentacji oferty świadczonych usług
  • monitorowanie i analiza rynku w zakresie potencjalnych klientów
  • realizacja założonych planów sprzedażowych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość branży event/media/pr
  • samodzielność w działaniu i umiejętność efektywnego organizowania własnego czasu pracy
  • determinacja w realizacji założonych planów
  • komunikatywność i zdolności negocjacyjne
  • terminowość, dbałość o szczegóły
  • znajomość pakietu MS Office/Open Office
  • prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie oraz prowizję od sprzedaży
  • forma zatrudnienia do ustalenia
  • pracę w młodym i przyjaznym zespole
  • możliwość uczestniczenia w realizacji ciekawych projektów dla prestiżowych klientów
  • pracę w centrum Warszawy

Oferty zawierające CV ze zdjęciem prosimy wysyłać e-mailem na adres praca@transmisjelive.pl

KONTAKT Z NAMI

Media Mine Sp. z o.o.
Plac Konstytucji 6/83
00-550 Warszawa

Tel. 22 355-28-68
biuro@transmisjelive.pl